Шановні гості! Вітаємо Вас в нашому готелі.

 
Будь ласка, уважно ознайомтеся з правилами проживання в готелі.

Прибуття та виселення:
 1.  Час реєстрації та заїзду в готель 14:00 год.
 2. Час від їзду та розрахункова година-12:00 год
 3. Раннє поселення до 06:00-100% від вартості номера (сніданок включений у вартість)
 4. Раннє поселення з 06:00 і до 14:00 - 60% від вартості номера (сніданок включений у вартість)
 5. Пізній від їзд  до 18:00 - половина від вартості номера без сніданку
 6. Пізній від їзд після 18:00 до 24:00 - 100% від вартості номера
 7. Сніданок щоденно сервірується з 7:30 до 11:00 в кафе готелю за типом «Шведська лінія». Час роботи кафе: з 7:30 до 11:00.
Номер в готелі надається гостю при наданні паспорта або іншого документа, що посвідчує особу. Готель залишає за собою право відмовити в наданні послуг гостям, які не пред'явили посвідчення особи або відмовилися оплатити своє проживання.
 
Умови оплати:
 1. Оплата за проживання здійснюється при заїзді подобово, або за весь період проживання.
 2. Оплата за проживання здійснюється в національній валюті (гривні). Оплата приймається готівкою, банківським переказом або банківськими картами Visa, Mastercard або Maestro.
 3. У вартість номера не включений туристичний збір, що становить 1% від вартості номера в добу.
 
Умови проживання:
 
 1. Номер в готелі надається при пред'явленні паспорта або іншого документа, що посвідчує особу (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний чи службовий паспорт, посвідчення особи моряка, посвідка на проживання особи, яка мешкає в Україні, але не є громадянином України, національний паспорт іноземця або документ, який його замінює, та віза на право перебування в Україні (якщо інше не передбачено чинними двосторонніми угодами України), свідоцтво про народження неповнолітніх, яка не досягли 16 років, водійські права, для військовослужбовців - приватне посвідчення або військовий квиток та ін., а також заповнення і підписання реєстраційної карти гостя. Готель залишає за собою право відмовити в наданні послуг гостям, які не пред'явили посвідчення особи або відмовилися оплатити своє проживання.
 2. Діти до 6 років розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця. Вартість розміщення дітей старше 6 років і дорослих на додатковому місці в номері – 300 грн, включаючи сніданок.
 3. Відвідування гостей в номері дозволяється з 7:00 до 23:00.
 4. У разі, якщо відвідувач залишився в номері після 23:00, приймаюча сторона повинна доплатити різницю між двомісним і одномісним проживанням, 300 грн за добу зі сніданком.
 5. Гість зобов'язаний відшкодувати збитки готелю в разі втрати або пошкодження майна готелю, а також відповідає за порушення, завдані запрошеними ним особами. Розмір збитку визначається адміністрацією.
 6. Не рекомендується залишати гроші та коштовності в номері. Готель відповідає за втрату грошей, інших цінностей (цінних паперів, коштовностей) лише за умови, що вони були окремо передані готелю на зберігання (знаходяться у відведеному для зберігання приміщенні або в камері схову).
Відміна бронювання:
 
У разі скасування бронювання в термін до 1 доби до дати заїзду штрафні санкції не застосовуються. У разі скасування бронювання пізніше зазначеного терміну або в разі незаїзду стягується 100% від першої ночі проживання. 
Скасувати бронювання можна за телефонами + 38 (048) 747-78-77, +38 (050) 490-22-88 або електронною поштою: reception@lermontovskiy.com.ua, reservation@ lermontovskiy.com.ua
 
У разі скасування бронювання менш ніж за 24 години до прибуття чи у разі не заїзду в готель, стягується оплата в розмірі від 1 доби вартості номеру.
 
В готелі заборонено:
 1. Виносити з ресторану посуд, столові прилади, продукти харчування та напої без попереднього узгодження з адміністрацією ресторану.
 2. Приносити і зберігати в готелі (номері) речовини, матеріали і предмети, небезпечні для життя людей.
 3. Залишати в номері сторонніх осіб (особи, які не зареєстровані, як проживаючий в готелі), а також передавати їм ключі від номера.
 4. Користуватися електронагрівальними приборами, що не входять до комплектації номера.
 5. Використовувати обладнання готелю і номера не за призначенням.
 6. Порушувати спокій проживаючих гостей після 23:00.
 7. Приносити і зберігати на території готелю вогнепальні, газові, пневматичні та інші види зброї.
 8. Не дозволяється розміщення з тваринами (а також рибами, птахами та ін.) без попередньго узгодження з адміністрацією готелю.