Отель Лермонтовский в Одессе
+38 (050) 490 22 88

 Шановні гості! Вітаємо Вас в нашому готелі.

Готель призначений для тимчасового проживання, на термін узгоджений з адміністрацією готелю. Після закінчення узгодженого терміну проживає зобов'язаний звільнити номер на вимогу адміністрації. При бажанні продовжити термін проживання необхідно повідомити про це адміністратора готелю не пізніше, ніж за 2 години, до розрахункової години.
Будь ласка, уважно ознайомтеся з правилами проживання в готелі.
 
 • Прибуття та виселення:

 1.  Час реєстрації та заїзду в готель 14:00 год. Час від їзду та розрахункова година-12:00 год

 2. Раннє поселення з 06:00 і до 14:00 - тарифікується як 60% від вартості номера (сніданок включений у вартість)

 3. Пізній від їзд  до 18:00 - тарифікується як половина від вартості номера без сніданку

 4. Раннє поселення гостей до 6:00 і пізніше виселення після 18.00 тарифікується в розмірі 100% від вартості номера в добу.

 5. У вартість проживання входить сніданок «Шведський стіл». При наборі блюд гостю необхідно бути в масці і в рукавичках.

 6. Сніданок щодня видається в кафе готелю з 7:30 до 11:00.

 7.  Номер в готелі надається гостю при наданні паспорта або іншого документа, що посвідчує особу. До поселення в готель Вам необхідно скористатися послугою он-лайн реєстрації на нашому сайті. Послуга онлайн реєстрації дозволить Вам заощадити час по прибуттю в готель. Готель залишає за собою право відмовити в наданні послуг гостям, які не пред'явили посвідчення особи, не пройшли онлайн реєстрацію або відмовилися оплатити своє проживання. 

 • Умови оплати:

 1. Оплата за проживання та туристичний збір здійснюється при заїзді подобово, або за весь період проживання.

 2. Оплата за проживання здійснюється в національній валюті (гривні). Оплата приймається готівкою, банківським переказом або банківськими картами Visa, Mastercard або Maestro.

 3. Гості, які не мають пільг по Туристичному збору, зобов'язані оплачувати за ставкою 0,5% для внутрішнього і зовнішнього туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня поточного 2021 року, для однієї особи за кожну добу проживання, на підставі рішення Одеської міської ради від 30.01.2021 року №4192-VII. Гості, які мають пільгу з Туристичному збору, надають копії підтверджуючих документів.

 4. Вартість туристичного збору становить 30,00 грн за кожну людину, за кожну добу проживання.

  * Платниками збору не являються:
 • 1. Особи які прибули у відрядження, що надали при поселенні "Наказ про відрядження";

 • 2. Інваліди, діти-інваліди та особи які супроводжують інвалідів 1ої групи або дітей інвалідів (не більше одного супроводжуючого);

 • 3. Ветерани війни;

 • 4. Учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;

  Відміна бронювання:
 • 1. У разі скасування бронювання в термін до 1 доби до дати заїзду штрафні санкції не застосовуються.
 • 2. У разі скасування бронювання пізніше зазначеного терміну або в разі незаїзду стягується 100% від першої ночі проживання. 
 • 3. Скасувати бронювання можна за телефонами + 38 (048) 747-78-77, +38 (050) 490-22-88 або електронною поштою: reception@lermontovskiy.com.ua, reservation@ lermontovskiy.com.ua 
 • Умови проживання:

 1. Діти до 6 років розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця. Вартість розміщення дітей старше 6 років і дорослих на додатковому місці в номері – 400 грн, включаючи сніданок. Вартість додаткового місця в номері становить 400 грн на добу зі сніданком.

 2.  Відвідування гостей в номері дозволяється з 7:00 до 23:00.

 3. У разі, якщо відвідувач залишився в номері після 23:00, гостю необхідно зареєструватися, пред'явивши паспорт або посвідчення особи і доплатити різницю між двомісним і одномісним проживанням - 400 грн / доба зі сніданком. 

 4. Гість зобов'язаний відшкодувати збитки готелю в разі втрати або пошкодження майна готелю, а також відповідає за порушення, завдані запрошеними ним особами. Розмір збитку визначається адміністрацією.

 5. Не рекомендується залишати гроші та коштовності в номері. Готель відповідає за втрату грошей, інших цінностей (цінних паперів, коштовностей) лише за умови, що вони були окремо передані готелю на зберігання (знаходяться у відведеному для зберігання приміщенні або в камері схову). За втрату грошей, кредитних карт, коштовностей, ювелірних виробів, які не зданих на зберігання, готель відповідальності не несе.

 6. У разі виявлення пропажі особистих речей з номера негайно повідомте про те, що трапилося подію адміністрації готелю для вжиття заходів.

 7. Міні-бар в кожному номері надається за додаткову оплату і за запитом (прайс в номері).

 • В готелі заборонено:

 1. Запрошувати в номер незнайомих людей (особи, які не заповнювали і не підписували реєстраційну карту гостя), залишати їх одних в номері, передавати їм ключі від номера і залишати двері номера відкритою.

 2. Приносити і зберігати в готель (номер) громіздкі речі (для цього є камера зберігання на 1 поверсі готелю), займисті матеріали, зброю, хімічні і радіоактивні прилади.

 3. Користуватися в номері особистими електронагрівальними приладами.

 4. Використовувати обладнання готелю і номера не за призначенням.

 5. Розміщення з тваринами (рибами, птахами, рептиліями та ін.) Без узгодження з адміністрацією готелю. У разі укриття даного факту (проживання вихованця в номері) стягується штраф у розмірі 1 однієї доби проживання в номері готелю.

 6. Порушувати спокій проживаючих гостей після 23:00.

 7. Згідно закону України №4844-VI від 24.05.2012 року забороняється куріння тютюнових виробів, електронних сигарет і кальянів на території готелю (в номерах, холі, кафе, коридорі). За куріння вищеперелічених виробів в заборонених місцях стягується штраф у розмірі 500 грн.