Отель Лермонтовский в Одессе
Blog Image 2

21 ноября в 19:00
Олег Скрипка и джаз-кабаре Забава
Украинский театр (ул. Пастера, 15)
Тел. для справок 7717708
Билеты от 100 до 500 грн
.

Встреча вКонтакте: https://vk.com/event77496941

Всю вибагливу українську публіку запрошую на концерт вишуканого джазу! Будемо разом співати, танцювати та фантазувати у стилі українського джаз-кабаре!
Музиканти вже відшліфували програму, що складається з українських джазових пісень 30-40-х років, світових хітів та відомих пісень Олега Скрипки в новому джазовому звучанні.
Ця програма здивує тих, хто знає Олега лише як вокаліста гурту "Воплі Відоплясова". Здивує і зачарує. Бо Скрипка і його джаз-кабаре "Забава" грають справжній вишуканий джаз.

Останні місяці про Скрипку українські медіа писали чимало. Бо за цей час артист і громадський діяч провів міжнародний етнічний фестиваль "Країна Мрій, зіграв для солдат у воєнній частині містечка Гвардійське Дніпропетровської області, а потім в самій зоні АТО, влаштував "зелений суботник" з благоустрою Андріївського узвоза. Та Скрипка насамперед музикант, тому останні тижні все більше часу приділяє масштабному концертному туру, що розпочнеться вже на початку жовтня 2014.

Коротке запрошення на концерт від Олега Скрипки:
Всю вибагливу українську публіку запрошую на концерт вишуканого джазу! Будемо разом співати, танцювати та фантазувати у стилі українського джаз-кабаре!

Ноя 21 Птн
Место проведения: Театр им. В. Василько Одесский академический украинский музыкально-драматический Одесса, ул. Пастера, 15


Дата Публикации: 2014-10-14

Акции

Отель предназначен для временного проживания, на срок согласованный с администрацией отеля. По истечении согласованного срока проживающий обязан освободить номер по требованию администрации. При желании продлить срок проживания необходимо сообщить об этом администратору гостиницы не позднее, чем за 2 часа, до расчетного часа.

Связаться с нами