Отель Лермонтовский в Одессе
+38 (050) 490 22 88

Як дістатися до готелю Лермонтовський в Одесі

В Одесі легко орієнтуватися завдяки простому плану міста та розвиненій транспортній системі. Дістатись до готелю «Лермонтовський» після прибуття до Одеси дуже просто:
  • * Від залізничного вокзалу до готелю ви можете пройтись пішки (близько 20 хвилин) або доїхати трамваєм №28 (див. карта №1 нижче)
  • * З аеропорту можна дістатися на тролейбусі №14 з пересадкою на вул. Мельницькій (Василя Стуса) на тролейбус №3 або маршрутне таксі №233, вийти необхідно на вулиці Леонтовича (Мала Арнаутська) та пройтися 360 м до готелю (див. карта №2 нижче)
  • * Від автовокзалу «Центральний» (вул. Калантаєвська, 58) можна доїхати трамваєм №5, вийти необхідно біля театру Музичної комедії ім. Водяного та пройтися пішки 580 м по вул. Леонтовича до готелю (див. мапа №3 нижче)
  • * Від автовокзалу «Привіз» можна пройтися пішки (це займе трохи більше 20 хвилин) або доїхати громадським транспортом: трамвай №28, тролейбус №3 або маршрутне таксі №233 (див. карта №4 нижче)
Також ви заздалегідь можете зв'язатися з нами та замовити трансфер.

Який транспорт є в Одесі?

В Одесі працюють усі види громадського транспорту, крім метро: трамваї, тролейбуси, автобуси, маршрутні таксі та таксі на виклик. Від готелю можна дістатися центру міста без пересадок.

Карта №1

Карта №2

Карта №3

Карта №4