Отель Лермонтовский в Одессе
+38 (050) 490 22 88

одесса

Одеса – один із найбільших та популярних курортів чорноморського узбережжя. Дивовижний регіон зі своєю історією розвитку та розташуванням, щороку приваблює мільйони гостей не лише з України, а й близького зарубіжжя. Ціни дозволяють відпочити на курорті туристам з різними фінансовими можливостями, хоча ще кілька десятків років тут спостерігалися лише гості з Києва. Це відпочинок найвищого класу на березі Чорного моря, який привабливий у будь-який час.

Навесні місто подарує захоплюючі екскурсії визначними пам'ятками, а будь-які вихідні в Одесі на відпочиваючих чекають розважальні заходи на площах міста. Одеса відпочинок – це рай для відпочиваючих, де м'який клімат та спекотне сонце, тепле море та лікувальні озера створюють не тільки умови відпочинку та комфорту, але й безтурботне лікування.

пляжи в ОдессеМісто Одеса як гостинний господар готова цілий рік приймати тисячі туристів та гостей південної столиці. Для цього відкриті готелі, пансіонати та санаторії, також бази відпочинку. Гарне житло у місті сприяє гарному відпочинку на березі Чорного моря. Одеса по праву носить горде звання перлини Чорного моря, тут близько 200 санаторіїв і пансіонатів, великих готельних комплексів.

Ціни на розміщення в готелях Південної Пальміри

У Південну Пальміру тягнуться тисячі і тисячі туристів, причому з різних куточків України та світу, але у кожного виникає питання: де зупинитися і скільки це буде коштувати? Підшукати житло можна в інтернеті, в газетах, за допомогою знайомих або просто винайняти кімнату у власника, який «підстереже» вас на вокзалі. Але іноді, щоб організувати свій відпочинок правильно, варто знайти готель заздалегідь і забронювати номер. Крім того, ви відразу зможете дізнатись і ціни на номери, що допоможе вам розпланувати свій бюджет та витрати на проживання.

Готелі – це розкіш, комфорт та ще одна гордість Південної Пальміри. Готелі курорту відрізняються фешенебельним фасадом, мармуровими сходами, крисковими люстрами, що іскряться, кольоровими вітражами, атмосферою непересічності, індивідуальності та розкоші. Крім того, це також високий сервіс, відмінні умови проживання та відповідні ціни на номери. Варто визнати, що на ціни не можна назвати низькими — вони відповідають послугам та умовам проживання, що надаються.

отдыхдостопримечательности

Вартість залежить від різних факторів. По-перше, варто зазначити, що, наприклад, якщо це знаменита Аркадія або узбережжя, то це буде, звичайно, дорожче, тому що це - престижні райони курорту, в яких є і розкішні ресторани, і елітні нічні клуби, і дискотеки.

Що ж до недорогих готельних закладів, їх у городні також чимало. І не обов'язково, що вони будуть десь на відшибі курорту або в районі, де інфраструктура залишає бажати кращого. Ні, недорогі готелі Одеси можна зустріти і в центрі міста, де життя вирує яскравими фарбами, і навіть біля моря, де можна будь-коли пірнути в теплі води Чорномор'я. Просто головне – вчасно почати шукати.