Отель Лермонтовский в Одессе
+38 (050) 490 22 88

Одеса - це той куточок насолоди та раю на Землі, який кожного зустрічає з особливою привітністю та гостинністю. Саме тут можна знайти все найкраще, що потрібно для Вашого безтурботного, веселого, активного відпочинку: незабутні екскурсії, аквапарки, театри, музеї, концертні зали.

Якщо Ви вирішили провести сімейний відпочинок в Одесі з дітьми або мандруєте з друзями, отримати задоволення від теплого моря, погоди, клімату, то до Ваших послуг приватні готелі в центрі м. Одеси.

Більшість недорогих приватних готелів пропонують усім, хто проживає крім основних, ще й безліч додаткових послуг. Майже в кожному готелі є власний салон краси, спа-центри, фітнес-зали, тренажерні зали, більярдні, сауни і т.д.

Готелі відомі ще й розвиненою індустрією розваг. Відмінним доповненням до відпочинку кожного туриста може стати відвідування ресторану, кафе, нічного клубу, кінотеатру, які функціонують на базі багатьох готелів. Повноцінний відпочинок вдень і яскраве проведення часу вночі - це цілком реально.

гостиница на черном море

Пансіонати, як і всі інші засоби розміщення: пансіонати, санаторії тощо, пропонують повноцінний та насичений відпочинок, гідні умови для проживання та ефективне лікування – і все це за доступними цінами.

У всіх пансіонатах діють свої лікувально-оздоровчі програми, які ґрунтуються на лікувальних природних факторах курорту та новітніх медичних методик. Гості залежно від того, чи прибули вони на відпочинок всією сім'єю, одні або зі своєю другою половинкою, можуть розміститися в пансіонатах, які розраховані на проживання лише дорослих, або в пансіонатах сімейного типу.

У будь-якому випадку, незалежно від мети поїздки та місця розміщення, кожен гість міста може бути впевнений, що на нього чекає привітний прийом, своєчасне бронювання готелів Одеси, комфортні умови для праці, проживання та відпочинку, а також санаторно-курортне лікування на узбережжі чорного моря.