Отель Лермонтовский в Одессе
+38 (050) 490 22 88

Сьогодні багато людей в Україні та країнах ближнього зарубіжжя є шанувальниками Одеси. І у цьому немає нічого дивного.

Одеса - унікальне за своїми особливостями місце зі своєю самобутньою історією, унікальною атмосферою, великою кількістю готелів, готелів, затишних кафе та шикарних ресторанів. Але все-таки більшість відпочиваючих приїжджають на відпочинок для того, щоб досхочу накупатися в чистому теплому морі та позасмагати на комфортабельних пляжах готелів.

Пляжний відпочинок в Одесі - це зручність та комфорт. Завдяки великій довжині одеських пляжів, кожен відпочиваючий може знайти тут своє власне місце, так щоб інші люди не сиділи у нього на голові. Ще однією перевагою відпочинку є те, що велика кількість готелів та готелів розташовані недалеко від моря.

Море в районі Одеси досить чисте, пляжний сезон триває із середини травня до середини жовтня. Саме в цей час у готелі курорту Одеси на відпочинок приїжджає найбільша кількість відпочиваючих.

морской порт в одессе

На відміну від турецького узбережжя, в Одесі досить багато днів, коли немає сильних хвиль біля берегової лінії. І при цьому дно рівне, без різких заглиблень у більшості одеських пляжів. Тому відпочинок тут безпечний. Ідеально вчити дитину плавати саме не у хлорованій воді басейну, а у справжній морській – у Чорному морі.

Для любителів активного водного спорту можна порадити спробувати себе як дайвер. Дуже багато дайверів на пляжах одеського району Аркадія.

Ну, а для любителів романтики… мушлі. Їх тут дуже багато, приплив викидає їх прямо на пісок майже щодня. Можна ходити та збирати. А для зовсім лінивих, у місцевих сувенірних крамницях можна придбати невеликі кошики з гарними черепашками – дуже гарний, пам'ятний сувенір.