Отель Лермонтовский в Одессе
+38 (050) 490 22 88

 Місто Одеса - молодий курорт із багатовіковою історією та культурою. За європейськими мірками місто є дуже молодим, адже йому виповнилося трохи більше 2 сотень років. У 1794 р. за рішенням Катерини було створено порт на чорному морі для розширення зв'язків з іншими державами. Колись на цьому місці розташовувалося давньогрецьке поселення, потім тут жили кримські татари, потім турки-османи, що заснували фортецю Хаджибей, яку захопили російські війська в 1789 році.

Сьогодні це місто з європейськими стандартами та світовою культурою. Багатовікові традиції збереглися в цьому місті, тут є споруди різних народів, які відбилися на архітектурній цінності міста. Промислове місто з могутнім портом на Чорному морі не переросло в промислову державу. Одеса приваблює багатьох людей, і насамперед як курорт півдня України на Чорному морі. Багато гостей міста обирають відпочинок в Одесі 2017, віддаючи перевагу готелям, готелям, квартирам та приватному сектору, де можна спокійно гуляти без особливого дотримання тимчасового графіка.
 
Приїхавши в порт і піднявшись Потьомкінськими сходами, ви вийдете на Приморський бульвар — найкрасивіший у місті. Звідси добре видно панораму порту. Уздовж бульвару тягнуться прекрасні архітектурні ансамблі, тут же, біля одного з найкрасивіших будівель, височить пам'ятник великому російському поетові Олександру Сергійовичу Пушкіну. Багато ресторанів Одеси пропонують різноманітні страви і тут повний вибір від національної кухні сходу до європейських страв, а розташування морського порту саме напрошує страви зі свіжої морської риби, яка дуже апетитна і корисна. При цьому практично кожен гідний готель має свій ресторан або кафе, де можна не просто перекусити на сніданок, але також провести гідний діловий вуж чи романтичний вечір.
 
Ще додатковою рисою на користь готелю позначається їхня архітектурна цінність і близькість до улюблених об'єктів туризму. Категорія готелів – готелі південного курорту Одеса, зовсім не обов'язково неякісне обслуговування або знаходиться у невідомому районі.