Отель Лермонтовский в Одессе
+38 (050) 490 22 88

Раннє бронювання готеля Лермонтовський в Одесі

Плануючи літній відпочинок, зверніть свої погляди до Чорноморської перлини – прекрасної Одеси!

Спекотне сонце, крики чайок та солоне морське повітря – ось вони складові ідеальної відпустки. Вчені давно довели, що тиждень-другий, проведений на морському узбережжі, підвищує захисні сили організму, заряджає енергією на весь рік.

Одеса – це місто контрастів, багатолике та багатонаціональне. Але незмінним плюсом цього міста залишаються його чудові пляжі. Завітайте до Одеси влітку.

Щоб уникнути неприємностей із поселенням, забронюйте готель та відпочивайте спокійно. Адже переваги бронювання готелю є: збираючись у відпустку, Ви цілеспрямовано їдете до обраного Вами готелю, а не витрачаєте додатковий час з валізами в руках на пошук житла.

Якщо Ви шукаєте готелі Одеси, які недорого надають широкий комплекс послуг, рекомендуємо Вам забронювати номер в готелі «Лермонтовський», який розташований в історичному центрі. 

Забронюйте номер у Лермонтовському заздалегідь

Одна з послуг – бронювання готелів в Одесі – можна здійснити онлайн. Для цього потрібно лише заповнити всі поля форми заявки на сайті готелю. Бронювання безкоштовно. Оплата житла здійснюється у національній валюті, за коштами готівкового безготівкового розрахунку та кредитною карткою.

Незмінною перевагою нашого готелю є його вигідне місце розташування: центр міста, безпосередня близькість Чорного моря, неподалік залізничного вокзалу (що є дуже зручним для гостей міста).

Якщо Ви випадково потрапили до Одеси – у відрядження, семінар, тренінг чи конференцію, рекомендуємо Вам зупинитися у «Лермонтовському». Тут Вас привітно зустрінуть, оточать турботою та теплом. Ми пропонуємо своїм гостям комфортабельні номери класу Стандарт та Преміум. У вартість проживання входить смачний сніданок. Також функціонує ресторан європейської кухні та грузинський ресторан «Чача».

Також ми надаємо послуги з організації та проведення конференцій у конференц-залі нашого готелю.